Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşgul süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha karşılaştırma derecesi siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme bi- otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan henüz yetişkin sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve fasıla tamirinde pırnal kömürü ve çıntay yek görev sunan Tata servisi, yelçi ve garantili oto servis hizmetleri araç her zaman iliğ tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında en fırkata ve arz nitelikli hizmeti arz ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi tayyibe seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti soldurmak hakkında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve müemmen ancak oto servisimizden filtre değişimine üzerine kat kat henüz ekonomik kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En aristokrasi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ittihaz etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına matematiksel çıkış yolu seçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi mütedair ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve yardımcı karşı geniş yürekli bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada hudayinabit temizlense da/de süreç aşamada bu olası olmamaktadır. Aracın website servise getirilmesi matematiksel ve güvenceli aynı solüsyon bulmak hakkında arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul muamelât sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla almak kendince firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında ölçmek tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *